Tvorba www stránok, internetový obchod, optimalizácia pre vyhľadávače, webdesign, internetový marketing, grafické služby - Widegrafiktlačové služby / print services


Zakladače s výsekom

info / info:
Zakladače (foldre) patria medzi praktické a užitočné firemné tlačoviny, ktoré možno vyrobiť v súlade s firemným dizajn manuálom. Slúžia na zakladanie a organizáciu rôznych dokumentov či propagačných materiálov. Sú výrazne lacnejšie než tlačené brožúry alebo katalógy. Zakladače sa vyrábajú z hrubšieho papiera a obsahujú záložku, kde je možné pridať popis.

U nás vyrábame zakladače na dokumenty s výsekom na vizitku a s chrbtom širokým od 1 do 5 mm, v rozmeroch vhodných pre dokumenty A4 alebo A5. Môžete využiť digitálnu či ofsetovú, jednostrannú či obojstrannú tlač (4/0, 4/4) a úpravu laminovaním a parciálnym lakom. Na výrobu zakladačov používame jednostranne natieraný papier s gramážou 270 g/m2 alebo obojstranne natieraný papier s gramážou 350 g/m2. Výsek na vizitku možno vyrobiť podľa štandardnej ponuky alebo na mieru. Zakladače dodávame v rozličnom počte kusov 10, 50, 100, 200, 500 i viac.

E-mail / E-mail Odoslať známemu / Send to friend


.
.